/Files/images/учасники конкурсу для сайту.jpg/Files/images/апарат с.р..jpg/Files/images/шефи 8 Березня.jpgВітання з нагоди Жіночого святаНаші традиції

Традиційними в нашій школі є свята: свято Знань, День вчителя. Загальношкільними є заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, до Дня Збройних Сил України та до дня захисника Вітчизни.
В школі в ці дні проводяться лицарські турніри, «Козацькі забави», цікаво проходить і свято Нового року, свято закоханих (день св. Валентина).
Обов’язковими є тематична лінійка і відкриті виховні заходи по класах. Також відзначаємо і Шевченківські дні. У школі існує своєрідна традиція: в День Перемоги, в День визволення села, на свято Знань і Свято останнього дзвоника приносити квіти і вшановувати пам’ять воїнів, що загинули під час Великої Вітчизняної війни. Проводиться День зустрічі випускників різних років. Не забуваємо і про обрядові свята: свято Миколая, Різдвяні свята, Благовіщення, Великодня.

/Files/images/Бузукина В.Ф. - урок літератури рідного краю.jpgЗустріч з поетом рідного краю

/Files/images/Безымянный.pngвітання шефів/Files/images/день рідної мови.jpgІнтлектуально-розважальна гра "Я люблю Україну"/Files/images/з рушниками.jpgУчасть у Дні села

/Files/images/випуск 4 клас.jpgпрощання з початковою школою

/Files/images/4.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 270

Коментарi