Протягом року у нас є 365 днів, щоб вчитися. З них 52 дня – неділі, залишається 313 днів. Навесні через теплу погоди складно взятися за навчання. Віднімаємо ще 50 днів. Залишилось 263 дня. Людина в середньому спить 8 годин. В рік це становить 122 дні. Залишається лише 141 днів. Якщо відняти по годині щодня на інші заняття (хобі), то віднімаємо ще 15 днів. Залишилось 126 днів. Кожен день ми приділяємо в середньому 2:00 на вживання їжі. Віднімаємо ще 30 днів. Залишається 96 днів. Приблизно ще 90 днів на рік ми гуляємо. Залишається лише 6 днів. Якщо у когось є тварини, треба хоча б хвилин 20 вигулювати або доглядати за ними – на рік, це 48 годин, тобто 2 дні. Залишилося 4 дні. Кожна людина хоча б 3 рази на рік може захворіти, віднімемо звідси ще 3 дні. І от дивіться, залишається всього 1 день і це день вашого народження.
Тепер ви розумієте чому ми не встигаємо вчитися?


Урок географії. - Вовочка, розкажи будь ласка, що таке Панамський канал. - Ну не знаю, такий канал наш телевізор не показує ".

Першокласниця приходить додому з занять і починає розповідати своїй мамі: - Ми читали на уроці казку. - Яку? - Цікавиться мама. - Червону Шапочку. - І чого ж тебе навчила ця чудова казка? - Потрібно дуже добре запам'ятати як виглядає моя бабуся.

Учитель: - Пpиведіть пpиклад використання виpаження "на щастя". Учениця: - Гpабіжники підстеpегли подорожнього і вбили його. На щастя, він забув вдома гроші.

Зі шкільного твору: "Ми з хлопцями розпалили справжнє піонерськє багаття. Потім прийшли люди з села і стали його гасити, тому що в багаття випадково потрапив їх стіг сіна."

У школі вчитель говорить учням: - Хто з вас остаточно вважає себе тупицею? Встаньте. Після довгої паузи піднімається один учень: - Так ти вважаєш себе тупицею? - Ну не зовсім, але якось ніяково, що ви стоїте одина.

Шкільний вчитель говорить колезі: - Hі, працювати стало зовсім неможливо. Учитель боїться директора. Директор-інспектора. Інспектор-перевіряючих з міністерства. Міністр-батьків. Батьки бояться дітей. І тільки діти нікого не бояться ...

- Всі тіла від холоду скорочуються, а від тепла збільшуються. Наведіть приклад, - говорить вчитель. Встає учень: - Взимку дні коротше ...

уpоці англійського. Вчителька запитує учнів: - Іванов, ду ю спік інгліш? - Що? - Сідай, 3. - Петро, ду ю спік інгліш? - Що? - Сідай, 3 - Сідоpов, ду ю спік інгліш? - Yes, my teacherin, i'm good speak English. - Щоо?!!

Де школа?- Згоріла- Де школа?- Згоріла- Де школа?- Ти що, глухий?- Ні, мені подобатися це чути!

Семен прийшов зі школи і говорить батькам: - Мама, тато, нам з математики задали задачу придумати! Іде у свою кімнату, і через півгодини виходить із завданням: - «Гусак важить 15 кілограмів, а свиня важить 100 кілограмів». - Семенку, в задачі має бути не лише умова, але й питання! Семен знову йде, через півгодини повертається: - «Гусак важить 15 кілограмів, а свиня важить 100 кілограмів. І що?! »


Вчителька:

— Який це час: я вмиваюсь, ти вмиваєшся, він вмивається?

Учень:

— Неділя.

Кiлькiсть переглядiв: 191

Коментарi

  • СУПЧИК

    2014-03-10 17:11:38

    ХОЧИЦА МНЕ ЙИРЖАТЬ...